Vandersterre Holland - International

Vandersterre Holland - International

 

Bert Klein

Bert Klein
Managing Director Vandersterre Groep
E-mail: b.klein@vandersterregroep.nl
Mobile: +31 (0)6 53155969

Ies Verloop
Commercial Director Export
E-mail: m.verloop@vandersterregroep.nl
Mobile: +31 (0)6 53701450

 Hans van der Haar

Vincent Siers Account manager Vandersterre Groep

Hans van der Haar
Sales Manager Belgique, France, Luxembourg
E-mail: h.vdhaar@vandersterregroep.nl
Mobile: +32 (0)498 160091

Vincent Siers
Export Manager Europe de l'Est, Suisse et Autriche
E-mail: v.siers@vandersterregroep.nl
Mobile: +31 (0)6 23942953
 

Paul Mus

 Devon Dutz

Paul Mus
Sales Manager Allemagne
E-mail: p.mus@vandersterregroep.nl
Mobile: +49 (0) 174 9243563

Devon Dutz
Export Manager l'Asie et Moyen-Orient
E-mail: d.dutz@vandersterregroep.nl
Mobile: +31 (0)6 26696050
 

 

 

William Avancini
Sales Manager Amérique latine
E-mail: w.avancini@vandersterregroep.nl
Mobile: +55 11 996-440-908
 


 

Ga naar boven